SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Iphone 5s Gold
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
20 Janar '16
ID e produktit :
110793
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Iphone 5s gold 16 gb, shum i ruajtur pa asnje grith, i perdorur vetem nga une. vjen me adapter dhe fotrolle. per me shume informata mundeni me thirr ne nr te telit 044 579 679
Informata rreth publikuesit
Ardi
Prizren
044579679
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »