SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pjes per Kompjuter
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Janar '16
ID e produktit :
110812
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten kto pjes te kompjuterit te perdorura:si dy kamera njera kamer ka qmimin 10 euro ndersa tjetra ka qmimin 5 euro 3 tastira te perdorura te gjitha tastierat kan qmimin e njejt nga 10 euro 1 par ndegjuse qmimi 10 euro 2 shtepiza per pjes qmimi 25 euro per cop si dhe 3 Ram memory ku njera eshte 2G ka qmimin 25 euro tjetra 1G qmimi 15 euro dhe tjetra 512MB qmimi 10 euro te gjitha pajisjet punoj shume mir dhe nuk kan asnje defekt nese eshte ndokush i interesuar per te gjitha bejm zbritje te mdha ne secilen pajisje gjithashtu mund te na kontaktoni edhe ne viber ne numrin +37745436064 gjithashtu edhe ne Facebook tek Shkelxen Bislimi
Informata rreth publikuesit
Shkelxen
Kosovo
Kosovo [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »