SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Nokia 6303 classic
Çmimi :
€50.00
Kategoria :
Postuar :
5 Shtator '17
ID e produktit :
110864
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
telefoni eshte shum i rujtun, blutof dhe internet i fuksionojn edhe kamera
Informata rreth publikuesit
Fatmir
Drenas
044866009
Drenas [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »