SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet kada e dushit e perdorun nga Ambasada Amerikane me qmim te volitshem
Çmimi :
€20.00
Kategoria :
Postuar :
4 Maj '16
ID e produktit :
111038
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Per shkak te renovimit te shtepise, shes kaden e dushit e cila eshte perdorur nga ambasada amerikane. Kada eshte ne gjendje shum te mire dhe ka dimensionet 90x90
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »