SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Urgjent Shitjet Apple iPhone 6S Plus
Çmimi :
€650.00
Kategoria :
Postuar :
22 Janar '16
ID e produktit :
111069
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Apple iPhone 6S Plus 16GB Silver. Modeli më i ri nga Apple. Telefoni sjellë nga Shtetet e Bashkuara. Absolutisht new.All pajisje origjinale, dhe gjithashtu të re. Telefon hapur nën operimin e një operatori në botë. Gjithashtu mbështet të gjitha operatorëve GSM në çdo vend.
Informata rreth publikuesit
Lewandowski
Prishtinë
Rruga e Dibrës [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »