SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PlayStation 4 - 500GB + 8 lojra falas
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
22 Janar '16
ID e produktit :
111112
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne jemi të furnizuesit në të gjitha llojet e konsumit elektronike, të tilla si: kamera digjitale, telefonat e mençur, PlayStation PS4 / 3 console, laptopë, iPads, iMac desktop, Televizioni dhe shumë më tepër Ne kemi ri Original Product-në aksione .... për Fast Përgjigje të na kontaktoni në Skype: electricals.com
Informata rreth publikuesit
Lewandowski
Prishtinë
Rruga e Dibrës [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »