SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Monitor Acer x191w dhe Taststure
Çmimi :
€44.00
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor '16
ID e produktit :
111180
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Monitor Acer x191w 19inç (34€), Tastature Genius (10€)
Pa ASNJE defekt.Postuar nëpërmjet celularit.
044 61 22 62
Informata rreth publikuesit
Eroll
044 612 262
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »