SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BLEJ VETURA
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
2 Tetor
ID e produktit :
111208
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
PERSH SHITES NE BEJM BLERJEN E VETURAVE GJINDEMI N PRISHTIN QMIMI I BLERJES SE VETURAVE FILLON PREJ 120 ERO DERI NE 5500ERO

VETUR ANGLEZ DHE FRANCES NUK MARUM

VLERSIMI BEHET SIPAS GJENDJES SE VETURES

PER MA SHUM INFO KONTAKTO NR E TELEFONIT

044 647 279 +37745207664VIBER NKIT NR
ARIANITI
Informata rreth publikuesit
Negjat
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »