SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Iphone3G,3Gs,4,4s,5,5c-Hekum ICLOUD (Shpejt E Lir)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Janar '16
ID e produktit :
111211
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
•Nese keni naj iphone te lartepermendura te bllokuara me icloud ne bejm fshirjen e tyre dhe ju mundesojm qasje te plot ne iphone tuaj me qmime te lira dhe shume shpejte. Kur themi fshirjen nenkuptojm me qfardo lloji IOS-i qe ka telefoni.
•Qmimorja:
Iphone 3G: 10€ /KOHA 1 DIT
Iphone 3GS 15€/KOHA 1 DIT
Iphone 4 20€/KOHA 1 DIT
Iphone 4s 35€/KOHA 1 DIT
Iphone 5 50€/KOHA 1 DIT
Iphone 5c 65€/KOHA 1 DIT
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Disa Lloje te Ipoud/Itouch
Ipod touch: IOS 1,2,3 /15€ / KOHA 1 DIT
Ipod touch 2G: IOS 2,3,4 /15€ / KOHA 1 DIT
Ipod touch 3G: IOS 3,4,5 /15€ / KOHA 1 DIT
Ipod touch 4G: IOS 4,5,6 /15€ / KOHA 1 DIT
`
Ipad: IOS 3,4,5 / 20€/ KOHA 1 DIT
ipad 2: IOS 4,5,6,7,8 /25€/ KOHA 1 DIT

Per Konktakt Mu Te lajmeroni Ne Keto Numra,PRANOJM MARRVESHJE:
+37744376959 Viber
+38649711403 Viber
+37745517823 Viber
OFFERT 3+1: 4 iphone me icloud 1 Falas.
OFFERT: Nese smund te paguani qmimin 1 iphone qfare tdush ma jep me icloud 3 ti heki
Informata rreth publikuesit
Ardenis
Ferizaj
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »