SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
NVIDIA GeForce 9600GS 768MB 192-bit
Çmimi :
€30.00
Kategoria :
Postuar :
11 Shkurt
ID e produktit :
111214
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Kartela Grafike Per Arkitekur dhe Montazha dhe Gaming Me Sharing Shkon Mbi 4GB

INFO: www.techpowerup.com/gpudb/660/geforce-9600-gs-oem.html 
Informata rreth publikuesit
BINI
Gjilan
044 941 741
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »