SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pitbull
Çmimi :
€100.00
Kategoria :
Postuar :
25 Janar '16
ID e produktit :
111309
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes urgjent!!! Pitbullin mashkull 1vit e 6muaj i ardhur nga gjermania me tgjitha vaksinat dhe kontrollat e kryera, me komanda po e hjeku se i kam edhe 2qen te tjere dhe nuk mumdem me u kujdese per te 3.Per info tjera thirr ne: 049-172-268Ndrrim nuk bojÇmimi i fundit 100.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Venhar
Hanau, Germany
049172268
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »