SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Macbook Pro 15
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
25 Janar '16
ID e produktit :
111316
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Macbook Pro (15-inch, Mid 2010)

Processor 2.66 GHz DDR3 Intel Core i7

Memory 8GB

Gforce GT 330 512 mb

Ne gjendje shum te rujtun, baterine dhe mbushsin i ka te reja dhe te orgjinalit.
Informata rreth publikuesit
P
Prishtinë
049144062
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »