SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MAKUSHA ( STRUCA )
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
24 Janar '16
ID e produktit :
111317
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes dy makusha mashkull dhe femer, jane shume te urte dhe te dashur me njerz. Jane kater vjeq dhe gezojn nje shendet te mire.Kete vite prej tyre pres edhe veze.

Gjithashtu mirrem edhe me shitjen e mjaltit dhe vjamit te gusave qe nje kombinim i ketyre te dyjave fitojme nje ilaq shume te mire per te gjithe ata qe jane te zenur ne gjoks.

Qmimi i mjaltes eshte 10 euro per kg.
Qmimi i mjaltes i perzier me vjam guse eshte 30 euro per kg.
Kemi edhe paketim prej gjysem kg. Cilesia dhe qmimi tek ne jane te panegocueshme . Ju mirpresim ne tel . 049549819 dhe 044795006
Informata rreth publikuesit
Isak
Malishevë
044795006
Malishevë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »