SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Xhirime në Dasma HD dhe 4K nga Maestro Production
Kategoria :
Postuar :
19 Shtator '17
ID e produktit :
111321
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Maestro Production është e para dhe vetmja kompani profesionale në Kosovë që dasmën tuaj mund ta xhirojë në formatin HD dhe 4K.

Montazhi final bëhet në studio dhe rezultati do të jetë i mahnitshëm. Të gjitha këto duke ju ofruar çmimet më të ulëta dhe përvojën më të gjatë në rajon.

Web: www.maestroproduction.com 
Tel: +377 45 37 37 38
Informata rreth publikuesit
Maestro
Prishtinë
045373738
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »