SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Laptop HP pavilion G6 Notebook 15.6"
Çmimi :
€320.00
Kategoria :
Postuar :
24 Janar '16
ID e produktit :
111323
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Eshte i ardhur prej zvicre, e shes per arsye se po du me ble PC Tower,
eshte ne gjendje te rregullt, pak i perdorur bateria e mban ~2ore, e kam perdorur per office dhe facebook.
Monitor: 15.6" widescreen
CPU: Intel Core i3-3120m 2.5GHz
RAM: 4Gb RAM
System: 64Bit
Graphics: Intel HD 4000- VRAM: 2Gb
Sistemi Operativ: Windows 10
Microfon + Kamere
Informata rreth publikuesit
Ermal
Prizren
045863730
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »