SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
frigorifera me gjam per markete murale
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Janar '16
ID e produktit :
111343
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kemi te gjjtha llojet e frigoriferave me gjam me demenzijone te ndryshme te katqme dhe me porosi dhe frigorifer banak per restorante rosfaj perr kontakt ferizaj nr 044 227 442 044 653 177

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
liridonn
Prishtinë
044 227 442 044 653 177
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »