SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHPORET ALFA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Janar '16
ID e produktit :
111438
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shporet Alfa ============Shporet shum i rujtum Me furre te pjekes Te perzhitjes . Dhe ka termometrin per temperatur te nxetit

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
lindi
Prishtinë
045655855
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »