SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
IDEAL - Kamina ELEKTRIK
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Gusht '15
ID e produktit :
11149
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Sapo kan arritur Kamina ELEKTRIK ( Kjo eshte Emitim i kamines dhe ben ngrohje 3KW ) . Të importuar nga Gjermania . Per më shumë vizito faqen tone : www.kamin.al  . ose ne telefon : 044 124 992
Informata rreth publikuesit
IDEAL KAMINA
Ferizaj
+37744124992
Magjistrale Prishtine - Shkup ( Kilometri i 15 ) [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »