SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
brand new canon 5d III
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
25 Janar '16
ID e produktit :
111490
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Më poshtë është ofertë promovuese Ne u japim
PROMO :: BLERJE 3 GET 1 FALAS
Produkti janë krejt Garancia e re origjinale të mbyllur në kuti dhe ajo vjen me 1 vit garanci ndërkombëtare dhe 90 ditë Returne
Politika pika është origjinale dhe të paketuara mirë nga prodhuesi në paketimin Krejt të re, e mbyllur në pajisje box.Complete
(Pra e mbushur dhe e mbyllur në kutinë e kompani origjinale).
Të gjitha materialet software (manual) - makinë - Ngarkuesit në shtëpi - USB kabllo të dhënave dhe holsters / klip rrip - Headsets pa tel
(Bluetooth) -
Kabllo të dhënave -holsters / klip rrip - Headsets pa tel (Bluetooth) -Brand garanci të re origjinale e mbyllur në kutinë
më kontaktoni për më shumë informacion ::
gmail :: ernestina alexander@gmail.com
Skype :: ernestina.alexander
Informata rreth publikuesit
ernestinaalexander
Skënderaj
970389101
besiane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »