SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ore dore dhe shkrepsë
Çmimi :
€30.00
Kategoria :
Postuar :
9 Maj '17
ID e produktit :
111577
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet ora e dores e cila perveq ores eshte edhe ndezës I cigares shumë speciale e cila mund te mbushet me rrymë. Ora eshte e kjo ne foto e paperdorur e ardhur nga Zvicrra.
Per me shume like faqen:
m.facebook.com/Ore-dhe-aksesore-219041091795096/ 

Tel: +37744690769
049 797 996Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Behar
044690769
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »