SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Iphone 5 gold
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
26 Janar '16
ID e produktit :
111617
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Iphone 5 Gold i ardhur nga Zvicrra dhe i zhbllokuar ne teresi mind te funksionoje mte te gjithe operatoret.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Banesa
Prishtinë
044/846265
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »