SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dyer të dhomave - Me pakic dhe Shumicë
Kategoria :
Postuar :
26 Janar '16
ID e produktit :
111636
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
DizajnCompany është përfaqsues i kompanis SOLODOOR nga Republika Qeke per Kosovë dhe bën shitjen e dyerve te dhomave me nje standart te lart europian me kende te rrumbullakta dhe nje cilesi te larte . Bëjm shitjen me shumic dhe pakic. Na kontaktoni : 044149316 Gjindemi ne Podujev / Rr.Skenderbeu nr 307 www.dizajn-ks.tk  Facebook.com/dizajncompany 
Informata rreth publikuesit
Dizajn
Besianë
+37744149316
Besianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »