SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET KOMPLET MALLI / BUTIK
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Janar '16
ID e produktit :
111645
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Per arsye te mbylljes se lokalit/Butik, shes komplet mallin me cmim te volitshem. Cmimi i furnizimit, si dhe shume artikuj me lire se cmimi i furnizimit. Malli perbehet prej: Mantilla per femra. Shamija, Blluza, Funda, Pantollona, Jakne. Si dhe per Shtatzana: Blluza, Farmerka, Pantollona, Funda. 90% e mallit i inportuar nga Turqia. Si dhe shumica jane numra te medhaj, Cmimi sipas marveshjes. Per info, kontakto ne e-mail ose tel: 049 664 370
Informata rreth publikuesit
Gilan Tours
Gjilan
045664370
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »