SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
husky (M)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Prill '16
ID e produktit :
111677
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Husky i bardh mosha 1 vjet e 4 muajngjyra e syve e kaltert osht i urte per te gjithe i degjueshem Vaksinat i ka te kryeraadaptohet leht me pronar te riper me shum kontaktone ne 049285284 viber dhe whatsappQmimi 150

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Altin
Tirana, Albania
049285284
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »