SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
She Dhomen e Fjetjes Urgjent ( Extra Moderne Klasike )
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
27 Janar '16
ID e produktit :
111687
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes dhomen urgjent te fjetjes extra e punuar klasike me detaje moderne shum pak e perdorun thuajse 3 muaj e ruajtne u ble 2000 euro krejt komplet shitet per vetem 1200 euro (bashk me toh FALAS vjen edhe dysheku per dhom te fjetjes Dormina Flex i bler 250 euro ) Urgjent , arsyeja e shitjes jetoj jasht vendit dhe smë duhet më osht ne gjendje shum te rregullt gjë qe shhet edhe vet live , qmontimi dhe montimi i dhomes osht mbrenda kti qmimi . te gjitha paisjet i ka ekstra dhoma . Nr telefonit Thirje+Viber +37745625297 ( Vetem Viber )+38649411525 ( Vetem Thirrje )

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Granit
049411525
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »