SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
playstation 2
Çmimi :
€55.00
Kategoria :
Postuar :
26 Janar '16
ID e produktit :
111691
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes play station 2 ne gjendje te rregull ka nje gjestik dhe 2 CD-Lojra dhe ka te gjitha pajisjet qe nevojiten

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
armis
Gjakovë
+ 37744147931
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »