SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
samsung galaxy S plus
Çmimi :
€70.00
Kategoria :
Postuar :
26 Janar '16
ID e produktit :
111696
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes samsung galaxy S plus ne gjendje te rregull ka ngjyr te zez dhe nuk ka problem ne te dhe vetem nje muaj i perdorur

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
armis
Gjakovë
+ 37744147931
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »