SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PC SERVISIM në TEREN: Shtepi, Banesa , Biznese etj
Kategoria :
Postuar :
18 Gusht '14
ID e produktit :
11174
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
CE COMPUTER, një ndër PC Serviset më të sukseshme profesionale që nga paslufta nga viti 2000, e tashmë edhe me sherbimin "EXTRA SERVISIM ATY KU JE EDHE TI" PC Servisim në Teren: Shtepi tuaja , Zyret, Banesat , Markete , Kafiteri , etj.

- Formatizim i Kompjuterve = 10 Euro
- Formatizim i Llaptopeve = 15 Euro
- Formatizim i MiniLlaptopeve & MacBook = 20 Euro

- Instalimi i Printerve , Skanerve , PC Camerave , dhe Programve tjera = 5 Euro (për një program)

Me sisteme Operative 100% te Licensuara si:
Windows XP , Windows Vista, Windows 7 , Windows 8, LINUX & UBUNTU

Ju Mirëpresim
CE COMPUTER | Prishtinë - Vushtrri - Mitrovicë
Tel: 044/466-114 ; 049/267-667 ; 044/447-384
Facebook: www.facebook.com/ComputerEngineeringPCService 
Informata rreth publikuesit
Berat
Vushtrri
044466114
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »