SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Sony 2 me Cd
Çmimi :
€45.00
Kategoria :
Postuar :
27 Janar '16
ID e produktit :
111777
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Sony 2 me CD - GTA SANANDREAS & TRUECRIME NEW YORK CITY & BEN10 ALIENFORCE & NEED FOR SPEED PROSTREET & SPEED KINGS & PES2012 DHE PES2013 ESHTE NE GJENDJE SHUM TE MIR I SAPO ARDHUN NGA GERMANY PRES BLERË SERIOZ

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Blendi
Prishtinë
049-518-531
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »