SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
iPhone 5
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
21 Shkurt '16
ID e produktit :
111799
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes iPhone 5 i bardh
Eshte 16 gb dhe eshte shum i ruajtur.
Po e shes per arsyje se e kom marr ni iPhone 6 e ky nuk pom vyn mo.
Per me shume shikoni fotot ose kontaktoni ne numrin e telefonit: 044369114
Informata rreth publikuesit
Florentin
Dardanë
049382881
Dardanë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »