SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VACUUM PRESS PER PLASTIFIKIM TE MEDIAPANIT
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Mars '15
ID e produktit :
11180
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ME KUALITET SHUMË TË LARTË DHE ME GARANCION PËR PUNË TË SUKSESHME ME NJË VIT MIRËMBAJTJE JU OFROJM VACUUM PRESS PËR PLASTIFIKIMIN E MEDIAPANIT.

EXPERIENCA E JONË 5 VJEQARE NË PRODHIMIN E VAKUM PRESAVE NA BËNË SHUMË TË SIGURT NË PUNËN TONË.

MBI 100 SOSH TË SHITURA ANEMBAN KOSOVËS, SHQIPRIS, MAQEDONIS E DERI NE LUGINË TË PRESHEVËS.

VAKUM PRESAT JANË TË PËRMASAVE STANDARDE 1.30 m X 2.50 m( tavolina ku bëhet plastifikimi), kurse madhësia e VAKUM PRESES është 1.60 m X 5.50m.

VACUM PRESA PUNON SHUMë SHPEJT MBRENDA 5 MIN E KRYEN NJË PLASTIFIKIM që don të thot se është shumë e avancuar ndah vakum presave tjera..

DEFEKTE TEK KTO VAKUM PRESA NUK KA..

PLASTIFIKIMIN KËTO VAKUM PRESA E BËJN SHUMË TË SUKSESHMEM, MUND TË PLASTIFIKONI QDO GJË QË ËSHTË NGA MEDIAPANI.JU MUNDESOJM EDHE ME KOMPENZIME SI VETURA .KOMBI ETJ.

QMIMI ME KOMPENZIME 4500 EU( I DISKUTUESHEM MVARET ME QKA NDERROHET).

ME TE GATSHME OFERTA TE MIRA.Shiqoni video inqizimin me rastin e plastifikimit te dyerve per kuzhina etj.

ne www.google.com 

www.youtube.com/watch?v=X3n7-zpIanc  dhe

www.youtube.com/watch?v=zJEHUFXNsv4 RISI**RISI***RISI***RISI***RISI***RISI***RISIPER ATA QE PLASTIFIKOJN DYERT E KUZHINAVE TEK NE NË TE ARDHMEN KUR TA VENDOSIN TA BLEJN VAKUM PRESEN DO TE KENE QMIM FANTASTIK, ANDAJ JU FTOJM QE TI PLASTIFIKONI DYER TEK NE NE MENYR QE TE PERFITONI NGA OFERTA QE NE JU OFROJMË.GJINDEMI NE FERIZAJ
Informata rreth publikuesit
Afrim
Ferizaj
044299441
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »