SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Chuwi vi7 i ri me 2 kartela
Çmimi :
€120.00
Kategoria :
Postuar :
27 Janar '16
ID e produktit :
111812
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet chuwi vi7 i sapo ardhur nga gjermania i perdorun veq 1 dit i ka 2 simkartela 8gb dhe 1 gb rom plus e ka venin edhe per 64 gb memorycard po du me shit pershkak se i kom edhe ni samsung galaxy s5 edhe ni tablet tjeter 2t nshitje edhe spo muj mi majt krejt kush osht i interesum munet mem kontaktu ne whatsapp 045221801 045477042
Informata rreth publikuesit
Vindigoo
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »