SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ram Memory per LLop-top dhe Computer
Çmimi :
€5.00
Kategoria :
Postuar :
4 Shtator '16
ID e produktit :
111846
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Ram Memory Per LLop-top dhe Computer Jane te ardhura nga Anglia dhe jane Pak te Perdorura.
LLoptop 1GB Dhe 512Mb. Lloptop 128MB Dhe 512MB.
Lloptop 1GB qmimi 11 Euro.
Lloptop 512MB qmimi 9 Euro
Computer 128MB qmimi 5 Euro
Computer 512MB qmimi 7 Euro
Informata rreth publikuesit
Toni
Rahovec
049255118
Rahovec [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »