SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Biznesin Fotokopje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Janar '16
ID e produktit :
111853
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Biznesi Fotokopje

Biznesi gjindet ne lagjen Kalabria(Emshir) afer universitetit privat UBT dhe Evolucioni

Biznesi ka te gjitha paisjet e nevojshme dhe eshte 50m2:

1 Printer B&W
1 Printer Color
1 Plloter HP Designjet 510(A0,A1,A2)
2 Pc per klienta
1 Pc ne shank
3 Shanka
1 raft i xhamit
1 raft per libra
3 rafta per mall
1 raft per hamera A0,A1,A2
Dhe shum paisje tiera te nevojshme

Arsyja e shitjes se biznesit eshte angazhimet tjera personale
Pres bleres serioz
Liridoni
049/631/222

Ps: Nuk ka konkurenc afer.
Informata rreth publikuesit
Liridon
Pristina
l, kalabria rr, Shefqet Krasniqi p.n [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »