SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Anetarsimi
Kategoria :
Postuar :
9 Nëntor '14
ID e produktit :
11190
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Beneficionet"

-Karta Anetarsimit;

-Data Baza
(Ambulanca Veterinere " Fisi Faunes" do te mbaj kontaktin me klientin per pikat e me poshtme, klienti do te informohet nepermes SMS dhe E-Mail-it)

-Vaksinimi komplet-lirim 10%
(Canine Distemper,Adenovirus Type2, Parainfluenza, Parvovirus Vaccine, Leptospira Canicola & Icterohaemorrhagia Bacterin/Pfizer)

-Vaksinimi Terbimit GRATIS

-Vizitat Veterniere GRATIS
(Dy here ne muaj eri ne moshen 6 kurse pas moshes 6 nje here ne muaj)

Sherbimet Veterinere-lirim 15%
(Mjekimet dhe trajnimet e ndryshme veteriniere)

-Nderhyrjet kirurgjike-10%
-Certifikata e udhetimit GRATIS

Per te gjitha obligime sigurohen me ane te kontrates se nenshkruar ne mes te Klientit dhe Ambulances Veteriniere " Fisi Faunes"
Informata rreth publikuesit
Fisi Faunes
Prishtinë
049 559 450
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »