SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bager (Ratlader) ATLAS 75
Çmimi :
€40,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Janar '16
ID e produktit :
111966
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Bageri (Ratlader) ATLAS 75 ne gjendje shume te mir teknike dhe optike I sapo aedhur nga Gjermania viti i prodhimit 2014

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Labinot
Essen
00491605535117
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »