SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BLACKBERRY 9800torch i ruajtur me wifi
Çmimi :
€50.00
Kategoria :
Postuar :
28 Janar '16
ID e produktit :
112009
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet black berry 9800torch shume i ruajturwifi dhe ne gjendje perfekteviber watsapp facebook etjshitet vetem 50 euromund te kontaktoni 044121148 dhe 049121148dhe ne viber +37744121148

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
GenNi
Milan, Italy
+37744121148
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »