SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Iphone 6 gold 64gb
Çmimi :
€520.00
Kategoria :
Postuar :
28 Janar '16
ID e produktit :
112010
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet iphone 6 gold 64 gb,,shum i rujtun ne gjendje perfekte,,full unlock...boj dhe ndrrim per me shum info tel:045468999

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arjanit
Prishtinë
045468999
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »