SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Samsung S4 gt 19505
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
27 Mars '16
ID e produktit :
112011
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes telefon Samsung S4 gt 19505 ne gjendje shume te mire i ka 16 g me telefon vjen mbushsi fotrolla xhamin mbrojtes e ka te vendosur. Boj ndrrim me iphon 5 ose 5s
Per me shum info na kontaktoni ne Viber
+37744104454 dhe ne telefon 044 261 043
Informata rreth publikuesit
fadil
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »