SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Auto elektricist "ENVERI"
Kategoria :
Postuar :
30 Janar '16
ID e produktit :
112020
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bejm rregullimin e shum llojeve te pjeseve elektrike 12/24vollt p.sh flutrat e mbrenshme dhe te jashtme , raketat , pompat e hidrolikit , motorrinat(anglaserat) , dinama( mbushsin e bateris) motorrin e fshisawe te gjamawe e shum pjes te tjera per ma shum info: 044-116-022 044-218-214 Gjendemi ne Prizren-Arban

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Taulant
Prizren
044 116 022
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »