SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Tabletin 9.7 ULTRA DUO (PMP5597D)
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '13
ID e produktit :
11209
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes tabletin qe e kam blere para 4 muajve,
Tableti eshte ne gjendje te rregullt,ka 2 vjet garancion.

Eshte i bere root(qe kushton 10 euro) i ka te gjitha applikacionet whatsapp(qe nuk mund te qitet tablet por i bere me diqka extra),viber,tango,subway,temple run,gmail,instgram,chrome dhe plot applikacione....
ku mund te gjeni edhe shume applikacione ne playstore.

E ka kabllen per kompjuter ku mund te qitni fotografi ne kompjuter....

E ka mbushesin qe eshte per ne europ dhe per ne amerik.

E ka fotrollen speciale per te mos gervishtur.

Ka wireless,ka kamere perpara mbrapa.

Ka android 4.1.1

Ka ram 1 gb ( gjethmon metet 400 mb free pa perdorur domethon)

Ka 16 gb memori.

Boj ndrrim me iphone 4 nvaret qfar osht shtoj edhe pare.

Baterin e man mir.


Mundeni me kqyr edhe ket videon :

www.youtube.com/watch?v=8BsOLvRvcQM 

E shes sepse po me duhet 1 telefon e kam perdorur shum pak.

Vin krejt ato sene qe jan si ne foto me paket me fotroll me krejt.

Per ma shum info kqyrni ktu : Kontaktoni edhe ne numer telefonit

theunlockr.com/2013/07/31/prestigio-multipad-9-7-ultra-duo-specs/ 

QMIMI 200 ME SHUME INFO KONTAKT TEL
Informata rreth publikuesit
Fati
Prizren
+37745563104
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »