SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Lenovo s90 i ri
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
12 Prill '16
ID e produktit :
112149
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Lenovo S90 eshte i ri(pa perdorur), eshte ne gjendje te rregullt nuk e ka asnje problem. Telefoni vjen me te gjitha pajisjet e veta origjinale siq shihen edhe ne foto.
Posedon: Dual sim (dy kartela), 16GB memorje, 2GB RAM, 4 procesora 1200MHz Cortex-A7, battery 2300mAh, Camera 13MP - 8MP blicin para dhe mrapa, ekrani 5.0" (inch) super amoled.
Gratis me telefon vijne: folia, fotrolla e tejdukshme (silikon), si dhe mbajtesja unaz siq shihen ne foto.

Kontaktoni ne nr:
Viber: 0037745588330
Whatsapp: 0037745588330
Informata rreth publikuesit
B
Prishtinë
045-588-330
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »