SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJĂ‹ SHPALLJE
Bejm vetura Aksident,defekt đź’°
Çmimi :
€10,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Prill
ID e produktit :
112159
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Te nderuar shites deshironi per qfardo arsyje te shisni veturen tuaj shpejt ne ju ofrojme blerje.

-Blejme vetura qe nuk i perdorni
Te aksidentuara,defekt te rexhistruara dhe te parexhistruara me dogane dhe padoganuara nga viti 2002 deri 2013


Transporti eshte i yni gjindemi ne tere Kosoven
Mundesi kontakti edhe permes viberi ne +38649888-028
Informata rreth publikuesit
Blejm vetura
Prishtinë
049888028
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PĂ‹R MĂ‹ VONĂ‹
Abonohu
Shpallja tjetër »