SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kontabilitet dhe Auditim
Kategoria :
Postuar :
2 Gusht '17
ID e produktit :
112180
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojmë sherbime për:
1. Rexhistrim te bizneseve
2. Konsulenca financiare
3. Kontabilitet material
4. Kontabilitet financiar
5. Auditim te pasqyrave financiare
Informata rreth publikuesit
FINANCE PLUS
Prishtinë
+37744 658 707
Rr. "Ilaz Kodra" Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »