SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mikser per Brumë
Çmimi :
€2,450.00
Kategoria :
Postuar :
11 Prill '17
ID e produktit :
112214
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mixers planetare janë prodhuar në cilësi të lartë per brumë pasteqeri dhe lejon që të marrë përzierje e përsosur .
Shpejtësia operacion mund të rregullohen në tri shpejtësi të ndryshme (108, 183, 352 RPM).
Pa zhurem, të shpejtë, të sigurt,
ka butonin veçantë për të ngadalsuar ose ndaluar makinën në rast emergjence.
Ka mbrojtjen per mbingarkesë termike
është në përputhje me standartet e CE..
Kapaciteti: 25 litra.
Fuqia Moto: 500 W (3/4 HP)
Input elektrike: 380 V 3N AC 50 Hz
Përmasat: 560 * 550 * 910 mm.
Pesha neto: 100 kg.
Informata rreth publikuesit
Horeca L.L.C
Prishtinë
37745575757
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »