SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mikser per Mishe
Çmimi :
€3,061.00
Kategoria :
Postuar :
11 Prill '17
ID e produktit :
112220
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Informacionin e produktit
Trupi i pajisjes është bërë e alumini.
Tabak e sipërme e pajisjes, pasqyrë të siguris dhe thikë AISI 304 18/8 fletë Cr-Ni jan nga çeliku.
Pajisje për të siguruar përputhjen me higjienën dhe shëndetin e mireqenjes njerëzore ishte projektuar standardet e CE.
AISI 304 tabaka është e vendosur në mbrojtjen e lartë të pajisjes bërë nga çelik inox.
Pajisja ka pjesen dales per mish, qe munde te ndahet shkëputur për pastrimin e lehtë dhe higjienike.
Sipas modelit i pajisjes që ka sistemin e ftohjes per parandalimin e prishjen e mishit dhe grire nuhatjes.
Dimenzionet: 980x785x435
Fuqia e Motorit 3 kw
Kapaciteti : 600 kg/h
Informata rreth publikuesit
Horeca L.L.C
Prishtinë
37745575757
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »