SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ora dores
Çmimi :
€70.00
Kategoria :
Postuar :
30 Janar '16
ID e produktit :
112221
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet ora smart watch e pershtatshme per gjitha llojet e telefonave si android dhe ios..ora eshte e pa perdorur.ore konektohet permes bloetooth me telefonin tuaj..ka vendin edhe per kartel dhe memorie card...shkruaj edhe ne viber .049851911
Informata rreth publikuesit
Fitim
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »