SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Maqina per pjekje te donerit
Çmimi :
€2,073.00
Kategoria :
Postuar :
11 Prill '17
ID e produktit :
112225
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
E gjitha i është bërë prej çeliku inox AISI 304 18/8 Cr, 25x25x1,2 mm ka një trup të përforcuar me tub çeliku inox.
Ngrohje qeramike janë me pllaka horizontale dhe mund të kontrollohet veç e veç.
Ka katër Pllaka dhe ne çdo Pllak tri ngrohtës, të gjitha ngrohje mund të zëvendësohet në mënyrë individuale nëse kërkohet.
Per parandalimin e renjes se mishit gjate prerjes , dhe per grumbullimin e yndyres eshte vendosur Tabaka me fellsi AIS 304 fletë filter
Ndryshimi i drejtimit të rrotullimit në qoftë se përdoruesi ka për të përdorur dorën e djathtë dhe e majtë është në dispozicion i.
Ne të temperaturë të lartë motorik rezistente (ld / d) është e pranishme.
Distanca nga ngrohës prirur për të bymehet si puna është e mbështjellë në mish Doner ofron mundësinë për të mbajtur konstante.
xham me specifike ROBAX ofron Mish homogjene ne gatim.
Kapaciteti i ngrohjes: 7.2 kW
Input elektrike: AC 380-400V 50-60Hz 3N
Tel matës: 5 * 2.5 mm2
Kapaciteti rrotullues: 60-75 Kg
Në dispozicion Gjilpërë Length: 600 mm
Përmasat: 632 * 772 * 982 mm
Pesha neto: 48 kg
Informata rreth publikuesit
Horeca L.L.C
Prishtinë
37745575757
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »