SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Xiaomi Redmi Kosova
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
6 Mars '16
ID e produktit :
112263
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Xiaomi redmi Note 3 vjen me procesor 8 berthamsh 2.0ghz ,2GBram ose 3GB, me 16GB/32GB ram memory Me nje kamer te perparme me 13MP dhe selfi camer me 5MP.Display me 5.5inches dhe 403ppi pixel density, gjithsesi Full HD 1080 .Battery 4000mAh dhe Fingerprint unlock 0.3 sec.Gjithashtu Dual sim dhe perkrah 4G. Sitemi operativ- Android OS v5.0.2(Lollipop) p.s Te gjithe paisjet Xiaomi RedMI GARANCION 12 Muaj
Na ndiqni ne facebook per oferta dhe qmime.

www.facebook.com/Xiaomi.redmi.kosova/ 
Informata rreth publikuesit
Taulant
Pristina
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »