SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Home Vip-BEN RREGULLIM E OBORREVE MODEL 2013
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '14
ID e produktit :
11242
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjencioni per patundshmeri HOME v.i.p-a perpos qe mirret me shit dhe blerjen e pronave dhe ndertim projektim dizajnime te ndryshme tash e tutje RISI ne Kosov dhe mal te zi do te mirret dhe punime te ndryshme si psh,,stampime me stampa gome ,letre ,gome+resina,antike nga betoni sprucato, resina dhe suvatim i stampuar qe dot thot bejm rregullimin e oborreve veshjen e mureve te ndryshem si te shtepijave rrethojave te ndryhsme lokaleve banesave shkallve stubave bazenave garazhdave etj etj per te gjith ju qe kerkoni te dini me shume rreth punimebve tona dhe kerkoni te beni dicka te tille na kontaktoni ne nr
049 699 964 TANGO apo VIBER
044 699 964
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Home V.I.P
Pejë
049 699 964
KOSOV SHQIPERI MALI ZI [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »